Bornier
Francouzské Horčice

Od roku 1816 je značka Maison Bornier hrdým nositelem odkazu mistrů hořčice a francouzských tradic na pěti kontinentech. Díky ikonickým recepturám, které jsou synonymem pro francouzskou eleganci a výjimečnost, si Bornier vybudovala pevnou reputaci po celém světě. Mezi nejoblíbenější produkty patří autentická dijonská hořčice, která dokonale spojuje sílu a jemnost, a starobylá hořčice s křupavými semínky. Tyto lahodné hořčice jsou znovu a znovu uznávány a oceňovány zákazníky na celém světě.

Dijonská hořčice
Bornier

Dijonská hořčice je celosvětově považována za jeden ze symbolů francouzské gastronomie. Jak již název napovídá, receptura pochází z proslulé kulinářské metropole Dijonu. Tradičními ingrediencemi pro její výrobu jsou hnědá hořčičná semínka a šťáva z nezralých hroznů.

Hrubozrnná hořčice
Bornier

Hrubozrnná hořčice vzniká obohacením jedinečné receptury dijonské hořčice o celá hnědá hořčičná semínka. Kontrast velmi jemného, lehce štiplavého základu křupavým, mírně nakyslých semínek je doprovázen požitkem z intenzivní hořčičné chuti.

Medová hořčice
Bornier

Medová hořčice je unikátní kombinací originální dijonské hořčice s kvalitním medem. Výsledný dojem je zajímavý překvapivě příjemným kontrastem slaného a sladkého.

Bornier ve vašem
obchodě, restauraci?

Dnešní nabídka Maison Bornier zahrnuje celou řadu chutí, které spojují charakter gurmánských hořčic s autentickými surovinami pro dokonalou rovnováhu. Za dlouholetou historii značky se Maison Bornier  stala jedním z nejprestižnějších výrobců hořčice na světě. Jako český partner rádi zprostředkujeme jedinečné a  chutě francouzské kuchyně.