ZASTUPOVANÉ ZNAČKY

NAŠE ZNAČKY

Jsme specialisté na snacky a chuťovky

Prohlédněte si značky a jejich produktové řady, které dovážíme a na českém trhu výhradně zastupujeme. 

BBQ omáčky, studené burgerové omáčky, tradiční americká hořčice a kečup pod značkou Mississippi Barbecue. Podrobné informace o produktech najdete na www.mississippibbq.cz.

PRODUKTY

Smažené, grilované i pečené „chipsy“ ze zelených mořských nabízíme s řadou exotických i pálivých příchutí. Vyrábí je přední světový producent, thajská společnost Tao Kae Noi.

PRODUKTY

Chili omáčky Lingham’s se vyrábí prakticky stejně už více než sto let, bez konzervačních látek, barviv či umělých příchutí. V řadě zemí se značka stala synonymem pro sladko-pálivé omáčky.

PRODUKTY

Britská zdravá a překvapivě chutná alternativa chipsů Eat Real staví na čistě přírodních surovinách (čočka, cizrna, quinoa, hrášek aj.) bez umělých aromat, barviv a konzervantů.

PRODUKTY

Kvalitní, zdravotní, funkční bonbony z Itálie. Vhodné při chřipce a nachlazení. Jsou synonymem pro pocit úlevy a svěžesti. Perfektní pro hluboký nádech, uvolněný nos a klidný krk bez bolesti.

PRODUKTY

Pálivá omáčka Firelli se ručně vyrábí v Parmě z lokálních italských surovin, jako jsou kalábrijské chili papričky, pečené červené papriky, balzamikový ocet, mořská sůl a hříbky porcini.

PRODUKTY

KONTAKT

STYKRA s.r.o.
Na Šafránce 1957/19
101 00 Praha 10 - Vinohrady

✉ info@stykra.cz

☏ +420 777 540 028